تبلیغات
بارسلون - طعنه روسل به منتقدان: الان همه می گویند که دوران بارسا به سر آمده

سایت گل- ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا بعد از تساوی 1-1 تیمش مقابل اسپانیول در صحبتهایی با اشاره به انتقادات موجود نسبت به عملکرد بارسا گفت:« حالا دوباره شنیده می شود که دوران بارسلونا به سر آمده. این صحبتها تا شنبه هفته بعد ادامه خواهد داشت.»

بارسلونا با کسب تساوی مقابل اسپانیول ، دو امتیاز ارزشمند را از دست داد. با این وجود رئیس باشگاه کاتالان اعلام کرد که آبی اناری ها با آرامش تمام به خانه خواهند رفت:« فصلی طولانی را پیش رو داریم. هرچند که واضح است که ما همیشه دوست داریم که به پیروزی برسیم ولی بااین تساوی هم اتفاقی نیفتاده. اسپانیول خیلی مبارزه کرد و ما هم ثانیه پایای بازی، تلاشمان را کردیم. بازی با تساوی به پایان رسید. الان باید به بازی بعدی فکر کنیم. نمی دانم که تساوی نتیجه عادلانه ای بود یا نه.»


کارشناسان ورزشی معتقدند که بارسلونا باید در دقیقه 90 بازی به یک ضربه پنالتی می رسید؛چرا که ضربه پدرو رودریگس به دست مدافع اسپانیول برخورد کرد. روسل دراین باره گفت:« برای تصمیم گیری دراین موارد یک داور وجود دارد و اگر او خطای پنالتی راندید، پس پنالتی نبوده. من فقط آنچه داور سوت می زند را می بینم.»

از سوی دیگر رئیس باشگاه کاتالان درمورد احتمال انتخاب بازیکنان و مربی تیمش به عنوان برترین های سال 2011 گفت:« هر یک از نامزدهای بارسا، برای ما در اولویت اول قرار دارند؛انتخاب به عنوان برترین ها برای ما افتخاری بزرگ است. آنچه در دنیای فوتبال مهم است، پروژه ها و برنامه های ورزشی است و اگر کسانی که از فوتبال سردرمی آورند، درک خوبی داشته باشند، یکی ازبازیکنان بارسا را برخواهند گزید.این تیم ما را بزرگتر خواهد کرد. بدون شک گواردیولا بهتری مربی دنیا خواهد شد؛ چون شایستگی اش را دارد.»ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ