تبلیغات
بارسلون - گواردیولا و محل برگزاری فینال جام حذفی

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 اسفند 1390

  پیش از این از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به عنوان محل احتمالی برگزاری دیدار نهایی جام حذفی اسپانیا بین دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو نام برده شده بود. با این حال، گفته می‌شود سران باشگاه رئال مادرید با برگزاری این مسابقه در ورزشگاه خود مخالفند.

پپ گواردیولا درباره محل برگزاری دیدار نهایی جام حذفی به روزنامه مارکا گفت: دوست ندارم به جایی بروم که از حضور من در آنجا استقبال نمی‌شود. ما به جایی که دوست ندارند در آنجا قهرمان جام حذفی شویم نخواهیم رفت.

گواردیولا گفت: سانتیاگو برنابئو بهترین محل ممکن برای برگزاری این مسابقه بود ولی وقتی آن‌ها دوست ندارند که بازی در آنجا برگزار شود، نمی‌خواهیم مزاحمشان شویم.

پیش از این اعلام شده بود که ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهرمادرید میزبان دیدار نهایی جام حذفی خواهد بود، ولی با راهیابی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو، دو تیم از منطقه کاتالان و باسک به دیدار نهایی، سران باشگاه رئال مادرید تمایلی به انجام این بازی در ورزشگاه خود ندارند.


در سال 2009 وقتی این دو تیم در ورزشگاه مستایا والنسیا با یکدیگر روبرو شدند، تماشاگران هر دو تیم هنگام پخش سرود ملی اسپانیا شروع به هو کردن و ایجاد سر و صدا کردند. به همین دلیل، مادریدی‌ها دوست ندارد که چنین اتفاقی در ورزشگاه آن‌ها هم تکرار شود.

این موضوع باعث شده است که فدراسیون فوتبال اسپانیا برای انتخاب ورزشگاه محل میزبانی دیدار نهایی جام حذفی با مشکل مواجه شود. به جز سانتیاگو برنابئو و مستایا تنها ورزشگاه دیگری که امکان میزبانی دیدار فینال را دارد نوکمپ است که به دلیل حضور بارسلونا در دیدار نهایی، امکان برگزاری فینال در آن وجود ندارد.

با این حال مقامات فدراسیون فوتبال اسپانیا از احتمال برگزاری بازی در مستایا خبر داده‌اند. "خورخه کارترو" سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: نمی‌توانیم رئال مادرید را مجبور کنیم که این مسابقه را در سانتیاگو برنابئو برگزار کند. اگر نتوانیم بازی را در برنابئو برگزار کنیم، گزینه بعدی ما مستایا است.ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ