تبلیغات
بارسلون - هشدار رئیس باشگاه برشا به گواردیولا؛ اینتر به مربیانش زمان نمی دهد

لوئیجی کوریونی، رئیس باشگاه برشا، به پپ گواردیولا هشدار داد اگر هدایت اینتر را برعهده بگیرد، روزهای سختی را تجربه خواهد کرد.

قرارداد این مربی اسپانیایی با بارسا در تابستان آینده به پایان می رسد و و اخیرا شایعاتی در مورد حضور او روی نیمکت نرآتزوری به جای رانیری به گوش می رسد.

او در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" او مطمئنا می تواند هدایت اینتر را برعهده بگیرد اما نیاز به زمان دارد، چیزی که در اینتر به مربیان داده نمی شود. نباید انتظار داشت اینتر بلافاصله مانند بارسا بازی کند. با این وجود، من معتقدم او برای مدتی طولانی در نوکمپ خواهد ماند."

کوریونی همچنین معتقد است فروختن پیرلو به میلان در سال 2001، اشتباه بزرگی بود که اینتری ها مرتکب شدند. پیرلو دوران بازی اش را از برشا آغاز کرد و به یکی از ستاره های میلان تبدیل شد.

" من به موراتی زنگ زدم و به او گفتم یک پدیده در تیمم دارم که هیچ کس او را نمی شناسد و اگر می خواهد، او را به اینتر می فروشیم. او به من گفت چند روز صبر کنم تا در این مورد فکر کند. بعد از چند روز زنگ زد و پیرلو را خرید.

اما پیرلو در اینتر ناموفق بود و به عنوان بخشی از قرارداد گولی به میلان پیوست. آن قرارداد باعث شد موراتی حداقل 100 میلیون یورو متضرر شود."ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ