تبلیغات
بارسلون - خبر هایی از بازی دیشب

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 23 بهمن 1390

پویول: بحث کم کاری نیست؛ ما ماشین نیستیم


کارلس پویول کاپیتان باشگاه بارسلونا شنبه شب شاهد شکست 2-3 تیمش مقابل اوساسونا در ورزشگاه رینو دناواررا بود. در پایان این مسابقه پویول به خبرنگاران گفت:« ما شانس قهرمانی در لالیگارا از دست نداده ایم ولی کار برای ما به مراتب سخت تر شده است. بارسلونا همیشه تا پایان به مبارزه ادامه می دهد. کاری که باید انجام دهیم این است که تلاش کنیم تا هر هفته به پیروزی برسیم. مهمترین نکته این است که برعملکرد خودمان تمرکز کنیم و ببینیم که آیا در پایان به موفقیت می رسیم یا نه.»

مدافع باتجربه بارسا درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که بازی کردن در ورزشگاه رینو دناواررا کار دشواری بود:« نباید به دنبال بهانه بود. حفظ تعادل در زمین اوساسونا کار سختی بود و بازی کردن دراین زمین واقعا دشوار بود . تطبیق یافتن با شرایط بازی برای ما خیلی سخت بود. توضیح دادن این شرایط سخت است. ما در تمام زمینها برای پیروزی به میدان می رویم ولی واقعیت این است که بازی کردن دربازیهای خارج از خانه برای ما سخت است.»

پویول ادامه داد:« بحث کم کاری نیست.می دانیم که تیم به پیروزی نمی رسد، انتقادات از راه می رسند. ما نمی توانیم فکر کنیم که همه چیز کامل و ایده آل است. اگر این تیم کاری انجام می دهد، این است که تا پایان با نهایت توان به مبارزه ادامه می دهد . گواردیولا به ما گفته که باید ادامه دهیم، این بازی را فراموش کنیم و به بازی بعدی که خیلی سخت است فکر کنیم. ما ماشین نیستیم که یک روز ارتباطمان برقرار شود و روز بعد ارتباطمان را قطع کنیم. هر هفته باید در اوج باشیم.به همین ترتیب می توانیم آمادگی مان را حفظ کنیم.»

اینیستا: شکست مقابل اوساسونا بسیار دردناک بود

 آندرس اینیستا، هافبک بارسا، از هم تیمی هایش خواست شکست 3-2 شب گذشته مقابل اوساسونا را به فراموشی بسپارند و روی دیدار میانه هفته مقابل لورکوزن در لیگ قهرمانان تمرکز کنند.

با شکست شب گذشته آبی و اناری ها، رئال این فرصت را خواهد داشت که با پیروزی مقابل لوانته در دیدار امشب، اختلافش در صدر را به 10 امتیاز افزایش دهد و به این ترتیب امیدهای بارسا برای کسب چهارمین قهرمانی پیاپی در لالیگا بسیار کمرنگ خواهد شد.

اینیستا تایید کرد که شکست مقابل اوساسونا، او و هم تیمی هایش را بسیار ناراحت کرده است اما معتقد است قهرمانی در چمپیونزلیگ می تواند ناکامی در لالیگا را جبران کند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بارسلونا گفت:" شکست دردناکی بود. ما در نیمه دوم واکنش خوبی نشان دادیم اما کافی نبود.

ما باید تا پایان بجنگیم اما اکنون باید خودمان را برای دیدار در چمپیونزلیگ آماده کنیم."

بارسا بعد از دیدار مقابل لورکوزن، هفته آینده در نوکمپ میزبان والنسیا خواهد بود.

تحلیل روز: آیا بارسلونا می تواند به کورس قهرمانی لالیگا بازگردد


سایت گل- هفته بیست و دوم رقابتهای لالیگا دیشب و امشب برگزار می شود. این درحالی است که قبل از آغاز رقابتهای این هفته، رئال مادرید با 55 امتیاز صدرنشین جدول رقابتها بود و بارسلونا با 48 امتیاز در رده دوم قرار داشت.

درصورتی که رئال امشب بتواند در دیداری خانگی لوانته را از پیش رو بردارد فاصله دو تیم در صدر جدول به 10 امتیاز خواهد رسید و این درحالی است که 16 بازی دیگر تا پایان رقابتهای لالیگا باقی است. یعنی 48 امتیاز ممکن

حال شاید برایتان جالب باشد تا از بازیهای آتی دو تیم مطلع شوید تا بتوانید راحت تر درمورد احتمال بازگشت مجدد بارسا به صدر جدول رقابتهای لالیگا قضاوت کنید.

قبل از هرچیزی آنچه مشخص است این است که بسیار بعید وعملا غیرممکن است که تیم دیگری به جزبارسا و رئال درکورس قهرمانی لالیگا وارد شود؛ چرا که درحال حاضر والنسیا با37 امتیاز و 9 امتیاز کمتر از بارسا در رده سوم جدول است.

بازیهای بارسلونا در هفته های آتی (در داخل پرانتز، رتبه تیمهای حریف در پایان هفته بیست و یکم لالیگا درج شده است.)

هفته 24: بازی خانگی مقابل والنسیا (3)

هفته 25: بازی خارج از خانه مقابل اتلتیکومادرید (6)

هفته 26: بازی خانگی مقابل اسپورتینگ خیخون(19)

هفته 27:بازی خارج ازخانه مقابل راسینگ سانتاندر (17)

هفته 28: بازی خارج از خانه مقابل سویا (11)

هفته 29: بازی خانگی مقابل گرانادا (15)

هفته 30: بازی خارج از خانه مقابل مایورکا(14)

هفته 31: بازی خانگی مقابل اتلتیک بیلبائو (8)

هفته 32: بازی خارج از خانه مقابل ساراگوسا (20)

هفته 33:بازی خانگی مقابل ختافه (10)

هفته 34: بازی خارج از خانه مقابل لوانته (4)

هفته 35: بازی خانگی مقابل رئال مادرید (1)

هفته 36: بازی خارج از خانه مقابل رایووایه کانو (13)

هفته 37: بازی خانگی مقابل اسپانیول (5)

هفته 38: بازی خارج از خانه مقابل بتیس (12)

بازیهای معوقه هفته 20: بازی خانگی مقابل مالاگا (9)

از جمله بازیهای سخت بارسا در هفته های آتی می توان به مصاف این تیم مقابل والنسیا درنوکمپ که شنبه شب برگزار می شود اشاره کرد.بازی سخت بعدی آنها مقابل اتلتیکومادرید در بیسنته کالدرون خواهد بود. باید به یاد داشت که بارسا در رقابتهای این فصل لالیگا دربازیهای خانگی نتایج مطلوبی نمی گیرد و این بازی می تواند برای آنها خطرناک باشد.هفته28 و بازی مقابل سویا در سانچس پیسخوان و دو بازی خانگی مقابل رئال مادرید و اسپانیول از جمله بازیهای سخت شاگردان گواردیولا خواهد بود.

از سوی دیگر رئال مادرید در هفته های آتی این بازیها را پیش رو دارد

بازیهای رئال مادرید در هفته های آتی (در داخل پرانتز، رتبه تیمهای حریف در پایان هفته بیست و یکم لالیگا درج شده است.)

هفته 24: بازی خانگی مقابل راسینگ سانتاندر (17)

هفته 25: بازی خارج از خانه مقابل رایو وایه کانو(13)

هفته 26: بازی خانگی مقابل اسپانیول (5)

هفته 27:بازی خارج ازخانه مقابل بتیس (12)

هفته 28: بازی خانگی مقابل مالاگا (9)

هفته 29: بازی خارج از خانه مقابل ویارئال  (18)

هفته 30: بازی خانگی مقابل رئال سوسیداد (16)

هفته 31: بازی خارج از خانه مقابل اوساسونا (7)

هفته 32: بازی خانگی مقابل والنسیا (3)

هفته 33:بازی خارج از خانه مقابل اتلتیکومادرید ( 6)

هفته 34: بازی خانگی مقابل اسپورتینگ خیخون(19)

هفته 35: بازی خارج ازخانه مقابل بارسلونا (2)

هفته 36: بازی خانگی مقابل سویا (11)

هفته 37: بازی خارج از خانه مقابل گرانادا (15)

هفته 38: بازی خانگی مقابل مایورکا (14)

بازیهای معوقه هفته 20: بازی خارج از خانه مقابل اتلتیک بیلبائو (8)

البته رئال هم در هفته های پیش رو بازیهای سختی را خواهد داشت. مصاف در ورزشگاه بیسنته کالدرون مقابل اتلتیکومادرید و رویارویی در سن ممس با اتلتیک بیلبائو،و همچنین بازیهای سخت مقابل بارسلونا و اسپانیول دربندر بارسلونا از بازیهای سخت رئال در هفته های آتی خواهد بود

به نظر شما در هفته های آتی، رئال مقابل چه حریفانی امتیاز از دست خواهد داد و با توجه به این برنامه بازیها، بارسا می تواند فاصله اش با رئال درصدر جدول را کمتر کند؟ آیا شاگردان گواردیولا ناامید شده و امتیاز بیشتری از دست خواهند داد؟ نظرتان را با ما درمیان بگذارید

ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ