تبلیغات
بارسلون - گواردیولا: می خواهیم به یک فینال دیگر برسیم

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 بهمن 1390
 
سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، اعلام کرد حضور سرخیو بوسکتس، هافبک دفاعی تیمش در دیدار امشب مقابل والنسیا در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری در هاله ای از ابهام قرار دارد.
این ملی پوش اسپانیایی در دیدار این هفته تیمش مقابل سوسیه داد در برخورد با کارلوس مارتینس دچار آسیب دیدگی شد و گواردیولا اعلام کرد ممکن است این بازیکن در دیدار امشب حضور نداشته باشد.
گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ژاوی شرایط خوبی دارد، الکسیس سانچس خوب کار کرده و باید پیش از دیدار ببینیم وضعیف پدرو و اینیستا چگونه است."
 

دیدار رفت دو تیم در ورزشگاه مستایا با تساوی 1-1 به پایان رسید و سرمربی آبی و اناری ها معتقد است تیم باتجربه حریف می تواند شرایط دشواری برای آنها رقم بزند.
" والنسیا همیشه از سطح بالایی برخوردار بوده و به نظر من، آنها هنوز هم چنین شرایطی دارند. فکر می کنم مانند دیدار مقابل رئال، سرنوشت بازی تا دقیقه پایانی مشخص نیست."
او همچنین با ستایش از اور بانگا، هافبک آرژانتینی حریف گفت:" بانگا بازیکن فوق العاده ای است. ما باید به نحوی بازی کنیم که او را از کار بیندازیم.
اگر آنها از ما عقب بیفتند، مشکلی برای کنترل بانگا خواهیم داشت اما اگر ما عقب بیفتیم، حضور بانگا کلیدی خواهد بود."
گواردیولا در پایان در مورد اشتهای سیری ناپذیر تیمش برای کسب قهرمانی های بیشتر صحبت کرد.
" می دانیم که قهرمانی های زیادی به دست آورده ایم اما این بازیکنان می خواهند به یک فینال دیگر برسند. فینال جام حذفی یکی از زیباترین فینال هاست. به همین دلیل دیدار امشب حیاتی است. شما نمی توانیم هر روز به یک فینال راه پیدا کنید."ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ