تبلیغات
بارسلون - خبر های از بارسا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 18 بهمن 1390

شش بازیکن بارسا و هنرنمایی با آئودی Q3

 

سایت گل- شش نفر از بازیکنان تیم اصلی بارسلونا روز گذشته در پیست ویژه ای که در شهرک ورزشی خوان گامپر برایشان ترتیب داده شده بود، پشت فرمان آئودی Q3 نشستند.

پیکه، سسک فابرگاس، کوئنکا، پویول، تیاگو و آدریانو بازیکنانی بودند که در گروه های دو نفره با هم مسابقه دادند. پیکه و سسک در یک گروه، تیاگو و آدریانو در یک گروه و پویول و کوئنکا در گروه سوم با هم رقابت کردند.

البته برای تست تجربه رانندگی با این مدل اتومبیل آئودی ، راننده و کمک راننده های هراتومبیل جایشان را با هم عوض کردند.این جلسه حدود 15 دقیقه به طول انجامید و دراینجا می توانید تصاویر مربوط به این رویداد را تماشا کنید


 
 
 
 

روسل: کلید موفقیت بارسا این است که بازیکنان، یک گروه دوست هستند

 

سایت گل- ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که دلیل موفقیت بارسا که به عنوان بهترین تیم سال 2011 در جایزه لاروس انتخاب شد، این است که این تیم متشکل از یک گروه دوستانه است

درجریان مراسم اهدای جوایز بهترین های ورزش یا اسکار ورزش که ملقب به لاروس است، بارسلونا به عنوان بهترین تیم ورزشی سال 2011 شناخته شد . روسل درادامه صحبتهایش دراین باره گفت:« بازیکنان بارسلونا به دنیا نشان دادند که می توان با ارائه بازی تمیز و سالم و با ارتباط دوستانه به قهرمانی رسید.»

 

صحبتهای روسل به زبانهای انگلیسی، اسپانیایی و کاتالان پخش می شد و او درادامه صحبتهایش گفت:« اگر بارسلونا تیم بزرگی است به این خاطر است که خیلی از بازیکنان این تیم از دوران بچگی درلااسیا ، آکادمی فوتبال باشگاه بارسلونا در کنار هم بوده اند و باهم رشد کرده اند. نتیجه این شد که بازیکنان ما با عمق جانشان باشگاه بارسلونا را حس می کنند؛ از زمانی که متولد شده اند. پدران ما و پدربزرگهای ما همگی هواداران بارسلونا بوده اند و فرزندان و نوادگان ما هم هوادار بارسا خواهند بود.»

روسل ادامه داد:« بر پایه پول و ثروت هنگفت نمی توان از خارج ، احساسات را به باشگاه تزریق کرد. ما به تیم خودمان باور داریم و از همین رو نیازی نیست که به این بازیکنان انگیزه بدهیم، یعنی آنها اصلا به انگلیزه نیازی ندارند و انگیزه در خون وقلبهای آنها وجود دارد.بازیکنان بارسا ورزشکاران بزرگی هستند که یک مربی فوق العاده بزرگ هدایت آنها را در دست دارد.»

رئیس باشگاه بارسلونا درجریان این مراسم به تمجید از سرالکس فرگوسن پرداخت و گفت:« سرالکس فرگوسن بزرگترین مربی تاریخ دنیای فوتبال است و پپ گواردیولا در سالهای آینده، این عنوان را مال خود خواهد کرد. در مورد تمدید قرارداد پپ هم باید بگویم که او هرزمان که خودش بخواهد، قرارداد جدید را امضا خواهد کرد.پپ می داند که همه چیز آماده است تا هرزمان که او بخواهد، این قرارداد را به امضا برساند. تصمیم گواردیولا برای اینکه علاقه ای به امضای قراردادچندین ساله ندارد، خیلی به آسانی قابل درک است . او با این کار می خواهد تا خودش و بازیکنانش انگیزه هایشان را حفظ کنند. مطمئنم که او در هفته های آتی قراردادش را امضا خواهد کرد و البته می دانیم که روزی فرا می رسد که او دیگر تمدید نخواهد کرد. امیدواریم که این اتفاق در طول ده سال آینده رخ ندهد ؛ اقلا درزمانی که من رئیس باشگاه نیستم. ولی باید دانست که خلاصه این روز فرا می رسد و درآن زمان فرد دیگری هدایت تیم را در دست خواهد گرفت.ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ