تبلیغات
بارسلون - گواردیولا: مسی حتی وقتی در اوج نباشد، بهتر از بقیه است

 
سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا، اعلام کرد از دست دادن پنالتی در دیدار مقابل والنسیا، نمی تواند روی عملکرد مسی تاثیر گذار باشد.
ستاره آرژانتینی آبی و اناری ها در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری مقابل والنسیا یک پنالتی را از دست داد تا بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان برسد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" لئو همیشه خوب است؛ او بسیار مبارزه جو است. او تجربیات زیادی دارد و همیشه خوب بازی می کند.
حتی زمانی در که در بهترین شرایط هم نباشد، او بهتر از بقیه است. او بعضی اوقات بدون اینکه نیاز باشد، مسئولیت هایی را قبول می کند. او در زدن ضربات پنالتی بسیار خوب است. امیدوارم وقتی بازنشسته می شود، همچنان رکورد خوبش را حفظ کند.
پنالتی ای که او از دست داد، باعث ناراحتی ما شد. همه ما به او کمک می کنیم زیرا می دانیم او هم به اندکی کمک نیاز دارد. وقتی مسی در زمین است، همه ما آسوده خاطر هستیم."
علی رغم پیروز نشدن در سه دیدار اخیر، گواردیولا وجود بحران در تیمش را تکذیب کرد.
" ما در دیدار مقابل والنسیا ژاوی، اینیستا، ویا و دنی آلوس را در ترکیب اصل نداشتیم، بازیکنانی که اسکلت اصل تیم هستند. با این وجود بسیار خوب بازی کردیم. به زودی همه چیز روبراه خواهد شد."
بارسا در حال حاضر با 7 امتیاز اختلاف نسبت به رئال، در رتبه دوم جدول رده بندی لالیگا قرار دارد و گواردیولا اعلام کرد کاملا روی بازی مقابل سوسیه داد تمرکز کرده است.
" این مسئله تنها یک پیام دارد و آن این است که باید بازی مان را با پیروزی پشت سر بگذاریم. ما خودمان را می شناسیم و می دانیم در کجا قرار داریم. لازم نیست هر هفته بگوئیم که بازی پیش رو مهم است.
اگر بخواهیم با این ذهنیت به میدان برویم که منتظر شکست تیم های دیگر باشیم، لطمه می خوریم. ما کار خودمان را انجام می دهیم و منتظر می مانیم ببینیم سایر تیم های چه خواهند کرد."


ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ