تبلیغات
بارسلون - پیکه: گواردیولا فوتبال را متفاوت از بقیه می بیند

گواردیولا که در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت، در این مدت جام های زیادی را با این باشگاه فتح کرد و پیکه نیز او را مورد ستایش قرار داد.

جرارد پیکه، مدافع بارسا، تاکید کرد پپ گواردیولا فلسفه فوتبالی منحصر به فردی دارد و افزود که سرمربی تیمش می داند چگونه خواسته هایش را به طور کامل برای بازیکنان تیم تشریح کند.

گواردیولا که در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت، در این مدت جام های زیادی را با  این باشگاه فتح کرد و پیکه نیز او را مورد ستایش قرار داد.

اودر گفتگو با سایت فیفا گفت:"  او فوتبال را متفاوت از بقیه می بیند و آن را بهتر از هر کس دیگری توضیح می دهد. بسیاری از مربیان تنها می گویند برو به چپ، برو به راست اما او می گوید چرا و به این ترتیب شما راحت تر درک می کنید که در حال انجام چه کاری هستید.

علاوه براین، او  روش ویژه ای برای انگیزه دادن به ما دارد. تیم های زیادی هستند که جام های بسیاری می برند اما بعد از آن اشتهای شان را از دست می دهند در حالی که ما برای رسیدن به جام های بعدی، تشنه تر می شویم.

ما می خواهیم این حس را که بهترین هستیم را همچنان حفظ کنیم. پپ اجازه نمی دهد ما مغرور شویم. او تلاش می کند در هر بازی بهترین نمایش را از ما بگیرد."

بارسا که در حال حاضر در رتبه دوم جدول لالیگا قرار دارد، چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری مقابل رئال قرار خواهد گرفت.


ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ