تبلیغات
بارسلون - مالاگا 1 – بارسلونا 4: کولاک بارسلونا، توفان مسی

Lionel Messi - Barcelona
Lionel Messi - Barcelona

سایت گل – بارسلونا در خانه مالاگا، که نمایشی عالی مقابل رئال مادرید داشت، به پیروزی آسان چهار بر یک رسید و لیونل مسی هت‌تریک کرد.

مالاگا بازی را با حمله آغاز کرد اما به تدریج بارسلونا بازی را در دست گرفت. بارسا که در این بازی چابی را 90 دقیقه روی نیمکت داشت در دقیقه 33 به گل رسید. آندرس اینیستا توپ را به آدریانو در سمت چپ سپرد و او با سانتری دقیق توپ را روی دروازه فرستاد و لیونل مسی با ضربه سر توپ را به سمت چپ دروازه حریف زد. ویلی کابایرو هر چه تلاش کرد نتوانست این توپ را بگیرد.

تیاگو که به جای چابی بازی می‌کرد در دقیقه 48 شوتی از لبه محوطه جریمه زد که در برگشت آدریانو توپ را گرفت و آن را دوباره به تیاگو سپرد. ضربه او را بار دیگر کابایرو برگرداند اما الکسیس سانچس در برگشت گل دوم را زد.

سه دقیقه بعد بود که مسی با فراری عالی از میان مدافعان به سمت راست محوطه جریمه رسید و توپ را به سمت چپ دروازه حریف زد و گل سوم را به ثمر رساند.

ده دقیقه به پایان بازی مانده بود که مسی توپ را از میانه زمین گرفت و به سمت چپ محوطه جریمه برد و آن را به سمت راست دروازه زد تا بیست و دومین گل فصل خود را زده باشد.

سالومون روندون در دقیقه 85 با ضربه‌ای زمینی دروازه ویکتور والدس را باز کرد و تنها گل میزبان را به ثمر رساند.

بارسا با این برد 44 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر در فاصله دو امتیازی رئال مادرید قرار گرفت. مالاگا هم با 25 امتیاز دهم است.


1-0

2-0

3-0

4-1

4-0ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ