تبلیغات
بارسلون - جشن تولد 41 سالگی گواردیولا + عکس

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 2 بهمن 1390

پپ گواردیولا روز پنجشنبه و در پایان جلسه تمرینی تیمش در شهرک ورزشی، تمام دستیارانش را به صرف ناهار دعوت کرد.

این ناهار به مناسبت برد 1-2 بارسا مقابل رئال در سانتیاگو برنابو نبود ؛ بلکه به بهانه جشن تولد 41 سالگی مربی بارسلونا که روز چهارشنبه بهترین کادوی ممکن را از شاگردانش گرفت، بود. بخشی از سالن غذا خوری شهرک ورزشی بارسلونابه گواردیولا و دستیارانش اختصاص یافته بود و بازیکنان بارسلونا در بخشی دیگر به صرف ناهار مشغول بودند.

گواردیولا در جریان مراسم جشن تولدش در روز پنجشنبه شمعهای روی کیکش را در میان تمام دستیارانش فوت کرد..در این مراسم تمام بازیکنان بارسلونا هم حضور داشتند و حتی ایبراهیم آفلای و ویای مصدوم هم دراین جشن تولد شرکت کردند

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، گواردیولا بعد از فوت کردن شمعهایش گفت:« شما گروهی فوق العاده و حرفه ای هستید که حضور همه شما برای پیشروی و موفقیت تیم حیاتی است. من به همه شما نیاز دارم.»

گواردیولا در ادامه صحبتهایش درمورد احتمال تمدید قراردادش با بارسا سرنخ هایی داد و گفت:« شما برای ماندن به من انگیزه می دهید.ازشما می خواهم که این دورهم بودن و این دوستی برای همیشه جاودانه باشد. چه ما تا یک، دو یا سه سال دیگر با هم باشیم و چه نباشیم.»

بازیکنان بارسلونا روز جمعه به استراحت می پردازند و روز شنبه جلسه ای تمرینی را برای آماده سازی هرچه بیشتر برای مصاف با مالاگا خواهند داشت

 

 

 ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ