تبلیغات
بارسلون - سیدو کیتا: گواردیولا زیاد با من حرف نمی زند

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 2 بهمن 1390
سایت گل- سیدو کیتا، هافبک بارسا، تایید کرد که با پپ گواردیولا زیاد صحبت نمی کند اما به مربی تیمش احترام می گذارد.
این ملی پوش اهل مالی در حال حاضر در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد تا در جام ملت های آفریقا شرکت کند اما در رقابت های این فصل فرصت چندانی برای درخشش در ترکیب آبی و اناری ها پیدا نکرد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر می کنم همه چیز از فینال چمپیونزلیگ 2009 آغاز شد. همه می خواستند بازی کنند اما سرمربی از من خواست که در سمت چپ بازی کنم، پستی که هیچ وقت در آن بازی نکردم.
او گفت همه چیز خوب پیش می رود. من آدم خودخواهی نیستم ضمن اینکه کسی نمی تواند بازی در فینال چمپیونزلیگ را رد کند. فکر می کنم به همین دلیل باید به او احترام بگذارم."

او همچنین در مورد رابطه اش با پپ گواردیولا گفت:" من و پپ در مورد چیز خاصی صحبت نمی کنیم. من آدمی نیستم که زیاد صحبت کند، حتی با مربیان.
مربیان همیشه از بازیکنان شان تعریف می کنند اما نه از من. گواردیولا در مورد من چیزی نمی گوید. اگر خوب بازی نکنید، نیمکت نشین می شوید. فقط همین."
کیتا همچنین در مورد احتمال جدایی اش از بارسا گفت:" بستگی دارد. من در لورینت، لانس، سویا و بارسا بازی کردم. هیچ وقت نمی دانید در آینده چه رخ خواهد داد.
این چهارمین فصلی است که در بارسا بازی می کنم. من کارم را خوب انجام دادم، هرچند در همه بازی ها از ابتدا به میدان نمی روم.
فکر می کنم هر فصل 7-6 گل می زنم و چهار پاس گل می دهم که برای یک هافبک دفاعی چندان بد نیست؛ به ویژه در تیمی که بازیکنان بزرگی دارد."ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ