تبلیغات
بارسلون - بارسا 4-2 بتیس

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 دی 1390
Liga BBVA: Barcelona-Betis
Getty

سایت گل – بارسلونا توانست با دو گل دیرهنگام الکسیس سانچس و لیونل مسی، برد دشواری مقابل رئال بتیس در نوکمپ به دست بیاورد.

بارسلونا تاکنون اجازه نداده بود تیمی در خانه‌اش گل بزند، اما این اتفاق در بازی با بتیس دو بار روی داد.

بارسا در دقیقه 10 به گل رسید. ایساک کوئنکا پاس عمقی زیبایی برای سسک فابرگاس انداخت، و هرچند ضربه فابرگاس به تیر برخورد کرد، اما چابی در برگشت آن را به گل تبدیل کرد.

دو دقیقه بعد، الکسیس سانچس از سمت چپ گریخت و سانتری مواج برای مسی فرستاد و او هم آن را وارد دروازه کاستو اسپینوزا کرد.


در دقیقه 32 برای اولین بار دروازه ویکتور والدس در نوکمپ در این فصل باز شد. ضربه سالوا سویا به سمت دروازه والدس ضعیف بود اما روبن کاسترو با تغییر جهت آن را به گل تبدیل کرد.

بتیس در نیمه دوم بهتر از میزبان ظاهر شد و در ضدحمله‌ای سریع به گل تساوی رسید. روکه سانتاکروس توپ را به خورخه مولینا سپرد. این مهاجم سریع هم فرار کرد و دوباره توپ را به سانتاکروس داد و او هم از پشت محوطه جریمه با ضربه‌ای سنگین گل دوم را زد.

بارسلونا سرعت بازی را افزایش داد اما بتیس منطقی دفاع می‌کرد تا این که در دقیقه 70، ماریو با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد.

در دقیقه 75 بود که سانچس با ضربه‌ای نه‌چندان خوب دروازه کاستو را از پشت محوطه جریمه گشود و در نهایت در دقیقه 86 لیونل مسی گل چهارم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی به دلیل هند خوسه دورادو به دست آمد.

بارسلونا همچنان با 5 امتیاز فاصله با رئال مادرید در رده دوم است و بتیس هم همچنان در میانه‌های جدول به سر می‌برد.ارسال توسط آریا
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ